zarzadzanie.net.pl

Science
meets
Business

Celem portalu zarzadzanie.net.pl jest propagowanie specjalistycznej wiedzy
z zakresu zarządzania strategicznego w środowisku biznesowym i akademickim.
PL EN DE IT ES NL RU
Zarządzanie strategiczne
Badania i publikacje


REKOMENDUJEMY:

www.eiasm.org
szkolenia i konferencje na najwyższym poziomie, dotyczące problemów związanych z procesami zarządzania

www.businessweek.com
najnowsze problemy w zakresie światowej gospodarki oraz biznesowe case study

Co widział pies i inne przygody

Malcolm Gladwell:
Co widział pies i inne przygody.

Zarządzanie jutra

Gary Hamel, Bill Breen:
Zarządzanie jutra.

www.bocko.pl
o autorzeVII Międzynarodowy Kongres MBA "Trendy nowej dekady w biznesie"Szanowni Państwo,

VII Międzynarodowy Kongres MBA "Trendy nowej dekady w biznesie" już za nami.
W tym roku, przedsięwzięcie, które odbyło się w dniach 20-22 maja zgromadziło ponad 150 osób. Gościliśmy słuchaczy i absolwentów programów MBA z całej Polski, kadrę zarządzającą i dydaktyków programów MBA, partnerów KSB UEK z uczelni zagranicznych z USA, RPA, Gruzji, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainy oraz przedstawicieli biznesu i samorządu.

W imieniu całego zespołu zajmującego się organizacją VII Kongresu MBA, pragniemy złożyć Państwu serdeczne podziękowania za zaangażowanie w to szczególne przedsięwzięcie. Duże zainteresowanie kongresem oraz liczne pozytywne opinie, które otrzymaliśmy wskazują na potrzebę i chęć dalszego kształcenia się menedżerów MBA, spotykania z ludźmi biznesu, poznawania dobrych praktyk. Chcemy, by coroczne spotkania kongresowe na stałe wpisały się w kalendarz każdego menedżera MBA, a rozpoczęte relacje biznesowe i koleżeńskie przyczyniały się do tworzenia efektywnej platformy współpracy.

Zaangażowanie Naukowego Portalu Internetowego Zarządzanie.net w Kongres MBA daje wyraz Państwa zaangażowaniu w rozwój polskiej kardy menedżerskiej i podnoszeniu standardów edukacyjnych polskich uczelni wyższych. Kongres MBA z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem menedżerów MBA, firm i środowiska medialnego. Cieszymy się, iż Naukowy Portal Internetowy znalazł się w gronie mediów wspierających Kongres. Proszę przyjąć moje podziękowanie za Pani profesjonalne zaangażowanie w ten projekt.

(...)
Jeszcze raz dziękując za zaangażowanie w VII Kongres MBA, serdecznie zapraszamy do współpracy w ramach kolejnych przedsięwzięć organizowanych przez Krakowska Szkołę Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Będzie nam niezwykle miło gościć Państwa w ramach kolejnej edycji Kongresu MBA, która odbędzie się w dniach 18-20 maja 2012 r.

Z poważaniem,
dr Piotr Buła
Dyrektor
Krakowska Szkoła Biznesu
Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Kongres MBA Kongres MBA Kongres MBA

Kongres MBA Kongres MBA Kongres MBA

 

 
© 2005-2016 Wszystkie Prawa Zastrzeżone Bartosz Boćko | zarzadzanie.net.pl